Hledat

Drobečková navigace

ZŠ Dašice > Akce > Akce školy - archiv > 2015/2016 > Tancování ve škole

Tancování ve škole

   V rámci tělesné výchovy jsme se rozhodli, že výuku obohatíme o něco nového. Domluvili jsme se s lektorem Jaroslavem Havelkou, který vede taneční skupinu „Dancing Crackers“  www.dancingcrackers.cz. Jarda jezdí do škol a učí žáky taneční triky a sestavy. V pátek 27. 11. dorazil k nám do školy a o týden později ještě jednou. Máme velkou radost, protože se akce postupně zúčastnila celá škola. Dvě třídy měli vždy společně dvouhodinovku tancování, triků a pohybu. V průběhu akce jsme pořídili spoustu hezkých fotografií, které si můžete prohlédnout na stránkách školy nebo na sportovní nástěnce.

Názor jedné žákyně o dané akci:

  „Akce nás velice bavila. Pán co nás učil byl velice milý a vtipný. Velice jsme se násmáli, když se pokoušel uhádnout naše jména. Ukázky se nám líbili, i ty tance co jsme se naučili byli hezké. Spousta mých spolužáků by na to šla znovu, nebo by uvítali takové programy častěji. Tance  byli jednoduché na pochopení a i na provedení nebyli moc složité.  Však i když se to nezdálo bylo to velice vyčerpávající. Každý si tam přišel na něco, co se mu líbilo. Všichni jsme s akcí byli velice spokojeni“.

    Na závěr následovalo společné focení a ukázka od lektora Jardy, která byla moc hezká. Doufáme, že akce inspirovala někoho k tomu, aby se začal, jakékoliv formě tancování věnovat.

 Michal Morávek, vyučující ZŠ Dašice