Aktuality > Jídelna

UPOZORNĚNÍ ZE ŠKOLNÍ JÍDELNY

S platností od 4. 5. 2020 obnovuje školní jídelna vaření pro veřejnost z okénka. Cena jednoho oběda je 71 Kč.  Stravné v hotovosti se bude vybírat ve čtvrtek 30. 4. 2020 v  9 – 10 h. Podmínky výdeje stravy a další informace každý den v 8 – 11 h. na č. telefonu 466 951 090.

Eva Růžičková, vedoucí ŠJ

--------------------------------------------------------------------------------------------------

V rámci projektu ,,100 LET SPOLEČNÉHO STRAVOVÁNÍ“ se účastní žáci 6. tříd naší školy společně se školní jídelnou soutěže 100 LET SPOLEČNĚ. Do května 2019 budeme postupně plnit 8 zadaných témat. Přestože je v této soutěži velká celostátní konkurence, pokusíme se získat hodnotné ceny jak pro školu, tak pro školní jídelnu.

100 LET SPOLEČNÉHO STRAVOVÁNÍ

Vážení rodiče,

doufám, že jsme Vám tímto článkem zde nastínili problematiku dětského stravování, se kterou se musí školní jídelna  denně vyrovnávat. Také Vás žádáme o podporu a pomoc při zvalitňování stravovacích návyků dětí a zařazování zdravějších potravin a pokrmů do svých jídelníčků (zvýšit konzumaci zeleniny, ovoce, ryb a luštěnin).

Ať naše společné úsilí směřuje ke spokojenému, zdravému strávníkovi.

Zaměstnanci:

Vedoucí školní jídelny:  Eva Růžičková
Kuchařky:  Jana Bečková, Ladislava Kučerová, Miluše Englichová

Kontakt:  466 951 090 (Nezasílejte SMSky)

Email pro odhlašování obědů: jidelna.dasice@seznam.cz