ZŠ Dašice > Pro rodiče > Ples 2023

Ples 2023

Vážení rodiče,
srdečně Vás zveme na ples Sdružení přátel Základní školy Dašice, který pořádáme v pátek 27. 1. 2023 od 20.00 hodin v Kulturním domě v Kostěnicích.

ZDE naleznete odkaz na rezervační systém, ve kterém si můžete objednat vstupenky. Cena vstupenky je 250 Kč.

Rezervované vstupenky je možné zaplatit:

a)    převodem na bankovní účet č.: 1030608476/5500 . Do zprávy pro příjemce uveďte Ples ZŠ a Vaše příjmení (pokud budete vyzvedávat vstupenky přes žáka, tak ještě jeho jméno a třídu). Vstupenky si následně vyzvednete osobně ve škole (popř. je možné je poslat přes uvedeného žáka) nebo až u vstupu na ples. Platbu za rezervovaná místa proveďte nejpozději do 3 pracovních dnů od samotné rezervace. V případě, že platba nebude provedena, rezervace propadá.

b)    platbou v hotovosti osobně nebo přes žáka. Peníze za lístky vložte do obálky a přes žáka pošlete paní ředitelce (přízemí školy) nebo p.uč. Vlčkovi (2.patro školy). Lístky Vám budou obratem poslány - vydány.

Počet míst v Kulturním domě v Kostěnicích je omezený, proto s rezervací dlouho neváhejte.

SVOZ: Dašice - Kostěnice v 19:30 hod. ze zastávky na náměstí - u Městské knihovny. Odvoz Kostěnice - Dašice po vyhlášení tomboly dle potřeby. Zajišťují hasiči Dašice.

Prosíme Vás také o sponzorské dary, které můžete nosit třídní učitelce (učiteli). Při předání nezapomeňte uvést, o jaký dar se jedná a jaké jméno (firma atd.) bude u něj zveřejněno na seznamu sponzorů. Dary prosím přineste nejpozději do pátku 13. 1. 2023.

Děkujeme.

PLES2023.jpg