ZŠ Dašice > Pro rodiče > Ples

Informace k 1. plesu přátel ZŠ Dašice

1) termín a místo konání: pátek 24. 1. 2020 v KD Kostěnice od 20.00 hodin

2) vstupenky v ceně 150 Kč je možné zakoupit prostřednictvím rezervačního systému - ZDE

Instrukce ke způsobu rezervace, placení a vyzvednutí vstupenek na ples:

Po kliknutí na modrý obdélník s názvem 1. PLES PŘÁTEL ŠKOLY DAŠICE, pod kalendářem klikněte na zelené pole, otevře se plánek sálu, zde si vyberte konkrétní místa (je možné zarezervovat i více míst najednou tak, že se vždy po označení prvního místa vrátíte pomocí křížku v modrém svislém poli zpět na sál), které zaklikněte. Po označení všech vybraných míst vyplňte kontaktní údaje. Do poznámky uveďte, jakým způsobem si vstupenky po uhrazení jejich ceny a potvrzení rezervace vyzvednete:

1. osobně na konzultačním odpoledni u Bc. Lukáše Budínského (v učebně výtvarné výchovy na 1. patře č. dveří 25) v době od 15.00 - 17.30 dne 14. 11. 2019 nebo 9. 1. 2020,
  2. pověříte vyzvednutím žáka (případně zaměstnance) školy - uvedete jeho jméno, třídu.

Následuje potvrzení rezervace - „REZERVOVAT“, na uvedený e-mail přijde potvrzení rezervace s devítimístným kódem rezervace, který uvedete při platbě vstupenek do zprávy pro příjemce spolu se slovem PLES 2020. Platbu za rezervovaná místa proveďte nejpozději do 5ti pracovních dní od samotné rezervace na účet č. 215532282/0300 vedený u ČSOB pro město Dašice.

V případě, že nebude provedena úhrada včas, bude Vaše rezervace zrušena.

V rezervačním systému je možné provést každý měsíc pouze 50 rezervací (tzn. rezervaci může provést 50 lidí na neomezený počet míst). Pokud se Vám nepodaří si vstupenky zarezervovat, pokuste se provést rezervaci v následujícím měsíci.

Přejeme úspěšné provedení rezervace na „školní“ ples a těšíme se na viděnou v Kostěnicích.

TOMBOLA

Vážení přátelé školy,

pokud chcete podpořit náš 1. společný ples, můžete věnovat ceny do tomboly. Přinést, případně poslat je můžete do školy nejdéle do 10. ledna 2020 s uvedením jména a příjmení dárce (firmy).

Nejvhodnějšími termíny pro předání darů jsou konzultační odpoledne dne 14. 11. 2019 a 9. 1. 2020 v době od 15:00 do 17:30 hod. Mgr. Jitce Vaňousové nebo Mgr. Světle Svatoňové (kabinet ve 2. patře školy).

Předem děkujeme za všechny věnované ceny.

Záštita plesu: 1. PLES SDRUŽENÍ PŘÁTEL ZÁKLADNÍ ŠKOLY DAŠICE JE KONÁN POD ZÁŠTITOU PŘEDSEDY FINANČNÍHO VÝBORU ZASTUPITELSTVA PARDUBICKÉHO KRAJE, ING. JANA FOLDYNY, MBA

bv-ples.jpg