Zápis do 1. třídy > Škola > Sportovní kurzy > Lyžařský

Zimní lyžařský kurz 2022

Termín konání:                  17.1.-21.1.2021 (pondělí až pátek)

Doprava:                             společná autobusem (hradí škola)

Odjezd a příjezd:               odjezd od budovy školy ráno (čas bude upřesněn)

příjezd k budově školy v odpoledních hodinách

Cena:                                  celkem 3600Kč (Platba nejpozději do 10.1.2021).

Úhradu za lyžařský kurz provádějte až po obdržení informací k platbě.

V ceně je – ubytování, vleky, stravování (5x denně a pitný režim) a výcvikový program

V ceně není – večerní lyžování, půjčení běžeckých lyží – přímo na místě je půjčovna, kde se dají běžky půjčit (cena půjčovného bude upřesněna)

Ubytování:                         Čenkovice – Penzion Bez jména https://penzion-bez-jmena.penzion.cz/

Co žáky čeká:                     lyžování v krásném areálu, výuka běžeckého lyžování, přednášky

a besedy na téma výstroj a výzbroj, mazání lyží, bezpečnost na horách,

společenské hry a spousta zábavy

Lyžování:                            www.obeccenkovice.cz/lyzovani

Opatření COVID-19:          Podmínky pro vstup na sjezdovky budou upřesněny dle aktuálního nařízení ministerstva zdravotnictví. Pokud bude vstup povolen pouze očkovaným, či těm, kteří mají ochrannou lhůtu, lyžařský výcvik bude zrušen.

Podmínkou pro ubytování je v současné době očkování, prodělání nemoci či negativní RT-PCR test platný 7 dnů.

Budeme se řídit aktuálními nařízeními.

V případě velkého zájmu jsou upřednostňováni žáci od nejstarších ročníků s ohledem na včasnou platbu. Poté budou bráni náhradníci.

Závazná přihláška na lyžařský kurz 2020 ZŠ Dašice – odevzdejte nejpozději do 4.1.2022:

LVK_-_závazná_přihláška.docx