ZŠ Dašice > Škola > Aktuality > Knihomolové útočí

Knihomolové útočí

Datum konání:
7.3.2024

Projekt „Knihomolové útočí“ - zveme vás do školy na nevšední zážitkové odpoledne

7. 3. 2024 se v Základní škole Dašice koná odpoledne v duchu celoškolního projektu „Knihomolové útočí“. Projekt prolíná školním děním od začátku letošního školního roku a je zacílen na posílení čtenářských dovedností našich žáků. Každá třída si pro březnové finále projektu vybrala jednu knihu, kterou bude na čtenářském odpoledni prezentovat. Návštěvníci budou mít možnost si s námi zasoutěžit – jejich úkolem bude na základě různých ukázek z knih posbírat názvy všech 18 prezentovaných knih a přiřadit k nim podle drobné nápovědy jejich autory. To je jedna z možností, jak se stát výhercem zajímavé ceny. Kromě toho během „procházky knihami“ jistě zažijí i nevšední zážitky. Navíc si mohou vyzkoušet čtenářskou únikovku a v případě získání závěrečného klíče budou mít úspěšní řešitelé opět možnost nechat se zařadit do slosování o zajímavou cenu.

Zájemci o návštěvu naší akce mohou do školy 7. března přicházet průběžně v době od 15.00 do 18.30.

Na akci vás zvou zaměstnanci a žáci ZŠ Dašice

IMG-20240212-WA0000.jpg.