ZŠ Dašice > Akce > Akce školy - archiv > 2015/2016 > Pingpongový turnaj

Pingpongový turnaj

V pátek 11. 9. 2015 se v nově opravené školní tělocvičně konal již tradiční posvícenský pingpongový turnaj pro žáky naší školy. Účast hráčů byla letos poměrně vysoká a nechyběli ani žáci z prvního stupně. Velký obdiv patřil jediné dívce a zároveň i nejmladšímu hráči turnaje, Anetce Tycové ze 4. třídy, která se svých o mnoho let starších a zkušenějších protihráčů nezalekla a nedarovala jim jediný míček. Nakonec skončila těsně pod hranicí postupu do finálového „pavouka“.

Velmi dobrých výkonů dosahovali i ostatní prvostupňoví hráči: Aleš Beran, Honza Rybyšar a Dominik Runštuk z 5. třídy, kterým do postupu do finále chyběl opravdu jen malý krůček. Nevadí! Příští rok to určitě vyjde.

Příjemným překvapením celého turnaje byl nováček Tomáš Jozefy z 9. třídy, který porážel jednoho soupeře za druhým a nakonec si odnesl nádherné 2. místo, kdy ho ve finále překonal jen ostřílený pingpongový mág Vojta Vích.

Velmi napínavé klání proběhlo i o 3. a 4. místo mezi Jirkou Novotným a Vojtou Rybyšarem, kde měl nakonec o trochu více štěstí Vojta a získal bronzovou medaili.

Obdiv a poděkování patří samozřejmě všem zúčastněným žákům, kteří se nebáli přijít změřit své síly s ostatními a věnovali sportování páteční odpoledne.

Filip Vlček a Michal Morávek, vyučující ZŠ Dašice