Hledat

Drobečková navigace

ZŠ Dašice > Akce > Akce školy - archiv > 2015/2016 > Florbalový turnaj nejmenších hvězd

Florbalový turnaj nejmenších hvězd

    V neděli 17. dubna se konal v „nafukovačce“ na Dukle florbalový turnaj  nejmenších hvězd, tedy žáků 1. třídy, 2. třídy a předškoláků. Naše škola na takovém turnaji nemohla chybět, obzvlášť, když se na něj naši nejmenší žáci od začátku školního roku pečlivě připravovali na florbalovém kroužku.
    V prvním zápase jsme nastoupili proti týmu ze ZŠ Studánka, kterého jsme se zpočátku  trochu báli, ale díky perfektnímu útoku padaly góly jak na běžícím pásu a skvěle pracující obrana a gólmanka Sára nepustily soupeře do větší  akce. Hned první zahřívací zápas jsme vyhráli vysoko 8:1 a těšili se na  ostatní soupeře. Další zápas jsme sehráli s druhým týmem ze ZŠ Studánka. Jak se záhy ukázalo, byl pro nás silným soupeřem a dlouho jsme se nemohli prosadit proti skvěle chytajícímu brankaři. Nakonec se nám to přeci jenom povedlo a vyhráli jsme 2:0.  Poslední zápas nás čekal proti nejslabšímu týmu turnaje, předškoláčkům z Heřmanova Městce. Po dohodě s paní trenérkou jsme nastoupili 4 proti 6 a dávali jsme tak začínajícím florbalistům šanci se prosadit. Tento zápas se zaslouženou výhrou 4:1 byl pro nás už spíše odpočinkovým. Právem jsme proto na turnaji obsadili nádherné 1. místo.  
     Děkuji za perfektní reprezentaci školy všem našim malým florbalistům a organizátorům turnaje za skvěle připravený turnaj.


Filip Vlček, vedoucí florbalového kroužku

P4173812.JPG

P4173813.JPG P4173788.JPG
P4173805.JPG P4173785.JPG