Zápis do 1. třídy > Pro žáky > Studijní materiály

Studijní materiály

Vážení rodiče,
pokud byste potřebovali zajistit donášku podkladů k domácí přípravě pro své děti, napište na mailovou adresu: moravkova.lada@zsdasice.cz případně volejte na telefonní číslo 739593160. Donášku zajišťují paní asistentky, materiály přednostně vhodí do schránky.

Lada Morávková

Časy videovýuky:

p. uč. Smetanová p. uč. Krčmařová
úterý od 7.50-8.30 třída 4.A, 9.20 - 10.10 4.B
čtvrtek 14.00-15.00 9KOAj
pátek od 11.10-11.55 4.A, 12-12.50 4,B, 13.00-14.00

OD PONDĚLÍ 1.6. NOVĚ 8 třída online v 11-12 hod, 6.B ve stejný čas 13-14.00
online hodiny probíhají na web stránkách www.ZOOM.us
údaje o přihlášení jsou uvedeny pro každou třídu zvlášť v úkolech.
Úterý - 8.třída od 11 hod.
p. uč. Vaňousová p. uč. Kudláčková

Čtvrtek - 4.A od 12 hod., dále dle domluvy

Úterý a pátek - vybraní žáci 9.třídy od 11 hodin - čtenářský klub

rozpis na:

p. uč. Vlček

Čtvrtek - Matematika pro 7.třídy: 10 - 11 hod. nebo 16 - 17 hod.

Vypracovaná zadání, pokud mají žáci možnost, posílají zpět (oskenované, ofocené, jako prezentaci v elektronické podobě) vyučujícím na jejich pracovní e-maily (viz. Základní informace školy). Je možné založit dětem novou emailovou adresu, ve které bude na začátku obsaženo slovo „skola“ a která bude použita pouze k tomuto účelu. Na samotné práci musí být jméno a příjemní žáka.

Žáci si budou zpracované materiály uchovávat tak, aby je měli s sebou po návratu do školy.

V případě, kdy si dělají výpisky nebo dostávají prezentaci s novu látkou, se po návratu do školy budeme zabývat už pouze vysvětlením nejasností, nebudeme znovu učivo vykládat.

Studijní podklady budou přidávány postupně - vždy ve čtvrtek na další týden.

K rozšíření studijních pokladů je možné využít i třídní skupiny, pokud je žáci mají založené.

Sešity (včetně pracovních) si žáci nechávají u sebe, vypracovaná zadání budou předmětem kontroly po návratu do školy.

Pokud jste dali třídním učitelům ke komunikaci mailové adresy, mohou jich TU v současné situaci využít k zasílání zadání práce pro Vaše děti.

Děkuji velmi za Vaši spolupráci a věřím, že společně zvládneme i tuto formu vzdělávání.

13. 3. 2020 Lada Morávková, ředitelka ZŠ Dašice