ZŠ Dašice > Jídelna > Jídelníček

Jídelníček

SOUČÁSTÍ OBĚDA V JÍDELNĚ JE  VŽDY PITNÁ VODA A DÁLE JSOU STŘÍDÁNY OVOCNÉ SIRUPY, DŽUSOVÉ NÁPOJE, MLÉKO APOD.

Odhlášení obědů

Vážení rodiče a strávníci, žádáme Vás, abyste si po zveřejnění jídelníčku na webu odhlašovali obědy, o které nemáte zájem, co nejdříve.
Ranní odhlašování obědů je určeno pouze pro náhlé onemocnění strávníka. Děkuji za pochopení.

Odhlášení obědů ZDE

1,9

RAJSKÁ OMÁČKA S HOVĚZÍM MASEM, HOUS. KNEDLÍKY, OVOCE

Publikováno 16. 4. 2024 11:37

Nová cena oběda pro cizí strávníky

Datum konání: 1. 2. 2023

Od 1. 2. 2023 je stanovena cena stravné u cizích strávníků na 89 Kč.

Publikováno 21. 8. 2022 9:48

Odhlášení obědů v době karantény

Vážení rodiče,

odhlásit obědy v době karantény a nemoci musí zákonný zástupce. Žáci, kteří jsou v karanténě, mohou oběd odebrat prostřednictvím 3. osoby do jídlonosičů, které je nutné dopravit do ŠJ nejdéle v den odebrání obědu do 7.30. Jídlonosiče musí přinést a odnést osoba, která sama nejeví známky onemocnění a není v karanténě. Žáci, kteří jsou pozitivní, již obědy odebírat nemohou, neboť jsou v režimu nemoci. Na oběd mají nárok pouze 1. den nemoci. TU nemůže vědět, zda bude oběd odebrán, či nikoliv. Odhlášení obědů je potřeba provést co nejdříve, ideálně den předem, nejpozději ale v den, kdy má být oběd odebrán, a to do 7.30 hodin, aby vedoucí školní jídelny byla schopná zajistit organizaci přípravy jídel.

Dašice 2. 12. 2022

Děkuji za pochopení a spolupráci.

Mgr. Lada Morávková

Publikováno 4. 12. 2021 10:23

Odhlášení obědů

Publikováno 8. 10. 2021 10:05

UPOZORNĚNÍ

UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE A ZÁKONNÉ ZÁSTUPCE STRÁVNÍKŮ

Do odvolání platí ve školní jídelně výdej do jídlonosičů jak u cizích strávníků, tak první den nemoci u dítěte nebo v distanční výuce ve zpřísněném režimu.

Jménem označený jídlonosič umístěte venku před vchodem do jídelny na vyhrazené místo nejpozději den odběru stravy do 8.00 h.

Vyzvednout si jej můžete od 10.30 h. tamtéž z výdejního vozíku.

Cizím osobám je zakázáno vcházet do jídelny nebo požadovat výdej oběda v průběhu výdeje stravy.

1. 9. 2020

Děkujeme za pochopení.