Projekt na finanční gramotnost > Škola > Aktuality > Kurzy pro radost - na projektu Finanční gramotnost

Kurzy pro radost - na projektu Finanční gramotnost

Datum konání:
23.11.2022
Vážení rodiče,
agentura Kurzy pro radost vás srdečně zve k účasti na 30minutových vašimi dětmi vedených kurzech. Tyto kurzy jsou určené pro všechny věkové kategorie, přijít můžete s celou rodinou. Konat se budou ve středu 23. 11. 2022 odpoledne v rámci oslav 60. výročí otevření nové budovy školy v Dašicích. Z bohaté nabídky jste svými hlasy vybrali tyto kurzy:
Tancování (30,- Kč za osobu)
- účastníci si osvojí jednoduché taneční kroky a nabijí se pozitivní energií
Bubnování (30,- Kč za osobu)
- účastníci se seznámí s technikou hry na africké bubny djembe a sami si zabubnují pro radost
Aromaterapie (50,- Kč za osobu)
- pro všechny, kteří potřebují zrelaxovat a naučit se, jak si v každodenním shonu vytvořit chvilku pro sebe
- v ceně zábal na ruce a masáž šíje nebo šálek čaje
Náramky a klíčenky z bužírky (50,- Kč za osobu)
- účastníci se naučí, jak si jednoduše vlastními silami opatřit originální dárky pro své blízké
- v ceně 1 náramek a 1 klíčenka
Vstupenky na jednotlivé kurzy bude možné zakoupit v předprodeji za snížené ceny v době konzultačního odpoledne (čt 10. 11. 22) v kanceláři zástupkyně ředitele ZŠ Jany Štěpánkové. Vstupenek bude omezené množství, proto neváhejte a pořiďte si je s předstihem. Těšíme se na Vás!