Zápis do 1. třídy > Škola > Aktuality > Otevření škol

Otevření škol

Vážení rodiče,

na základě množících se dotazů, v jakém režimu bude probíhat výuka po otevření škol, Vás informuji, že nyní ještě nemáme žádné přesné informace ani o režimu, ani o termínu otevření škol. Z MŠMT do škol přišel stručný plán 1. fáze otevírání škol (bez uvedení data, od kterého by měly školy přecházet k prezenčnímu vzdělávání). V něm je uvedeno, že by měli nastoupit nejprve žáci 1. stupně ve střídavém režimu. Zároveň bylo v médiích několikrát uvedeno, že je stále možná změna již navrženého systému. Musíme tedy počkat na jasné informace. Jakmile je obdržíme, zpracujeme v co nejkratší době organizaci výuky a informace budou zveřejněny na stránkách školy a zároveň je obdržíte prostřednictvím mailu od TU.

Děkuji za pochopení a trpělivost. Mgr. Lada Morávková

Dašice 31. 1. 2021