Zápis do 1. třídy > Škola > Aktuality > Nástup žáků 1. a 2. ročníku k prezenčnímu vzdělávání

Nástup žáků 1. a 2. ročníku k prezenčnímu vzdělávání

Datum konání:

Vážení rodiče,

na základě rozhodnutí MŠMT nastoupí od středy 18. 11. 2020 k prezenčnímu vzdělávání žáci 1. a 2. ročníku. Nástup žáků ke vzdělávání není dobrovolný. Žáci se budou učit podle původního rozvrhu, který platil do uzavření škol.

Každý žák musí mít na den dvě roušky a dva neprodyšné sáčky. Pohyb mimo učebnu bude velmi omezený a žáci musí ve všech prostorách školy používat roušku.

Bude zajištěna ranní i odpolední družina. Ranní družina bude probíhat v hlavní budově školy v kmenových třídách. Na odpolední družinu budou děti chodit do oddělení školní družiny. Každá třída má samostatné oddělení. Paní vychovatelky budou zařazovat do programu odpolední družiny také pohybové aktivity venku, proto prosím vybavte děti vhodným oblečením.

16. 11. 2020 Mgr. Lada Morávková