Zápis do 1. třídy > Škola > Aktuality > DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ !!!

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ !!!

OPATŘENÍ ŘEDITELKY ŠKOLY od čtvrtka 10. 9. 2020

Vážení rodiče,

na základě zveřejněného nařízení z 9. 9. 2020 a z rozhodnutí ředitelky školy je vydáno s účinností od čtvrtka 10. 9. 2020 toto opatření:

Ve společných prostorách školy žáci i zaměstnanci (dále rodiče a další návštěvníci) budou používat roušku.

Jedná se:

• o příchod do budov školy a pohybu po budově až do jednotlivých tříd,
  • o pobyt na chodbách o přestávkách,
  • o přesuny na dělené hodiny,
  • o přesun na oběd do školní jídelny
  • o pobyt ve školní jídelně kromě konzumace jídla (žák si sundá roušku až u stolu, než začne jíst, po jídle si ji nasadí, pak odnáší nádobí),
  • o přechod do školní družiny a na kroužky
  • po ukončení vyučování a pohyb v šatnách (žák si sundá roušku až venku před školou)

Žáci, rodiče i zaměstnanci byli 9. 9. 2020 informováni z důvodu časové tísně emailem, přes WhatsApp a na webových stránkách školy.

Nošení roušek ve třídě při výuce a ve školní družině je na individuálním uvážení žáků a pedagogických pracovníků.

Prosím rodiče, aby vybavili své děti minimálně dvěma čistými rouškami v sáčku a pevnějším mikrotenovým sáčkem na uložení použitých roušek.

Děkuji Vám za spolupráci a pomoc při dodržování tohoto opatření.

Mgr. Lada Morávková, řed. školy