ZŠ Dašice > Škola > Aktuality > Odhlašování obědů

Datum konání:
2.12.2021

Vážení rodiče,

odhlásit obědy v době karantény a nemoci musí zákonný zástupce. Žáci, kteří jsou v karanténě, mohou oběd odebrat prostřednictvím 3. osoby do jídlonosičů, které je nutné dopravit do ŠJ nejdéle v den odebrání obědu do 7.30. Jídlonosiče musí přinést a odnést osoba, která sama nejeví známky onemocnění a není v karanténě. Žáci, kteří jsou pozitivní, již obědy odebírat nemohou, neboť jsou v režimu nemoci. Na oběd mají nárok pouze 1. den nemoci. TU nemůže vědět, zda bude oběd odebrán, či nikoliv. Odhlášení obědů je potřeba provést co nejdříve, ideálně den předem, nejpozději ale v den, kdy má být oběd odebrán, a to do 7.30 hodin, aby vedoucí školní jídelny byla schopná zajistit organizaci přípravy jídel.

Dašice 2. 12. 2022

Děkuji za pochopení a spolupráci.

Mgr. Lada Morávková