Florbal

Florbalové úspěchy naší školy

V sobotu 10. listopadu  2007 jel osmičlenný tým florbalistů hájit barvy naší školy na turnaj do Heřmanova Městce. Přivítala nás nádherná sportovní hala – údajně největší a nejkrásnější v pardubickém regionu. V naší kategorii hrálo 8 týmů / Skuteč, Litomyšl, Chrudim , Hradec Králové …. a tým domácích Černých Draků.

Turnajem jsme prošli velice hladce, pouze ve finále jsme podlehli favorizovanému týmu z Litomyšle 0:1. Za velmi pěkné druhé místo patří dík : Danu Teplému, Jakubovi Lajneroví, Víťovi Novákovi, Tomáši Dleskovi, Jakubovi Říhovi, Štěpánu Vyhnálkovi, Markovi Kučerovi a vynikajícímu gólmanovi Jirkovi Pulkrábkovi.

Okrskové kolo ve florbalu v Holicích

Jako každým rokem i letos jsme se zúčastnili florbalového turnaje v Holicích na gymnáziu.  Sedm týmů bojovalo ve dvou skupinách o postup do okresního kola.

Naši poměrně silnou skupinu jsme vyhráli se skórem 10 : 3 a postoupili jsme do play–off.  Ve finále jsme porazili Horní Jelení 6 : 2 se kterým postupujeme 6.12.2007 do Polabin na okresní finále. Věřím, že uspějeme i mezi hokejovými týmy z Pardubic.

Poděkování za vynikající úspěch patří: Danu Teplému, Jakubovi Lajnerovi, Víťovi Novákovi, Tomáši Dleskovi, Jakubovi Říhovi, Matěji Vomočilovi, Alešovi Vinařovi, Martinovi Novákovi a také gólmanovi Jirkovi Pulkrábkovi.