Úřední deska

Adresa:
                       Základní škola Dašice, okres Pardubice
Sadová 416
533 03 Dašice
 
Telefony:
                     466 951 644 (kancelář)
                     466 951 090 (školní jídelna)
                     466 951 213 (školní družina)
E-mail:         zsdasice@volny.cz
 
Webové stránky: www.zsdasice.cz
 
Číslo účtu: 211522095 / 0600
 
Upozornění: Nejvhodnější doba pro telefonáty s vyučujícími je před začátkem vyučování v době od 7,10 do 7,35 hod., nebo v době přestávky mezi 2. a 3. vyučovací hodinou v době od 9.20 do 9.40 hod.
 
Základní škola Dašice je právním subjektem dle zřizovací listiny ze dne 1.1.1992. Zřizovatelem školy je město Dašice. Kapacita školy je 420 žáků.

Ředitelka školy:Mgr. Lada Morávková
(email: Moravkova.Lada@zsdasice.cz)
 
Zástupkyně ředitelky školy: Mgr. Lada Louženská
(email: Louzenska.Lada@zsdasice.cz)
 
Výchovná poradkyně: Mgr. Světla Svatoňová
 
Metodička prevence sociálně patologických jevů: RNDr. Anna Stránská
 
Metodik enviromentální výchovy:  Bc. Lukáš Budínský
 
Třídy a třídní učitelé:
 

třída

třídní učitel(ka)

emailová adresa

I.A

Mgr. Veronika Bakešová

Bakesova.Veronika@zsdasice.cz

I.B

Mgr. Michaela Blajdová

Blajdova.Michaela@zsdasice.cz

II.A

Mgr. Martina Kovářová

Kovarova.Martina@zsdasice.cz

II.B

Mgr. Květoslava Ševčíková

Sevcikova.Kvetoslava@zsdasice.cz

III.

Mgr. Jana Štěpánková

Stepankova.Jana@zsdasice.cz

IV.A.

Mgr. Lenka Trousilová

Trousilova.Lenka@zsdasice.cz

IV.B

Mgr. Jana Lorencová

Lorencova.Jana@zsdasice.cz

V.A

Mgr. Lada Kudláčková

Kudlackova.Lada@zsdasice.cz

V.B

Mgr. Lada Louženská

Louzenska.Lada@zsdasice.cz

VI.

Mgr. Jana Tůmová

Tumova.Jana@zsdasice.cz

VII.

Mgr. Světla Svatoňová

Svatonova.Svetla@zsdasice.cz

VIII.

Mgr. Jitka Vaňousová

Vanousova.Jitka@zsdasice.cz

IX.

 RNDr. Anna Stránská

Stranska.Anna@zsdasice.cz

 

Netřídní učitelé:

Mgr. Filip Vlček (Vlcek.Filip@zsdasice.cz)

Mgr. Michaela Lavo (Lavo.Michaela@zsdasice.cz)

Bc. Budínský Lukáš (Budinsky.Lukas@zsdasice.cz)

p. uč. Petra Schmidtová (Schmidtova.Petra@zsdasice.cz)

p. uč. Gabriela Smetanová (Smetanova.Gabriela@zsdasice.cz)

Školní psycholog:      Mgr. Zdeňka Matoušková

Školní družina:         4 oddělení

  1. oddělení – paní vych. Dagmar Vomočilová
  2. oddělení – paní vych. Bc. Kateřina Merglová
  3. oddělení - paní vych. Martina Pilgerová
  4. oddělení - paní vych. Markéta Růžičková

Asistenti pedagoga: Kateřina Isabella Svobodová 

                                    Markéta Růžičková 

                                    Filip Ševčík

                                    Eva Jandová 

                                    Martina Pilgerová 

Školní asistent: Jana Malíková

Ekonomka:    Bc. Ivana Marčíková

Školník:         Jiří Januš

Uklízečky     Marta Endrová, Ivana Pleváková

Vedoucí školní jídelny        Eva Růžičková

Kuchařky: Jana Bečková, Ladislava Kučerová, Miluše Englichová

pracovníci školy

Menu

http://www.zsdasice.cz/index.php?nid=5644&lid=CZ&oid=864176

olej.jpg

plakat-1_4-barevny-b7aac[1].jpg

OVOCE-~1.PNG

logo_les_ve_škole.jpg


ZVONĚNÍ
1. 07.40 - 08.25
2. 08.35 - 09.20
3. 09.40 - 10.25
4. 10.35 - 11.20
5. 11.30 - 12.15
6. 12.25 - 13.10
7. 13.15 - 14.00
8. 14.05 - 14.50

JÍDELNÍČEK

http://www.zsdasice.cz/index.php?nid=5644&lid=CZ&oid=2104176

MĚSTO DAŠICE

www.Dasice.cz