Zápis do 1. třídy > Akce > Akce školy - archiv > 2018/2019 > Halloween-zkouška strašidel

Halloween-zkouška strašidel

Už je to dávno, co byl hrad zvaný ,,Burgas" stvořen a osídlen strašidly. Protože tam žijí do dnes, je jejich úkolem strašit a hlídat hrad před pozemskou bytostí. Avšak strašit se může podle určitých pravidel, proto musí strašidla každý rok složit zkoušku. V den duchů se jim hrad Burgas uzavře a dovnitř je pustí pouze se správným zaklínadlem. I strašidla ve III.oddělení školní družiny takovou zkoušku složila. Jejich úkolem bylo vyřešit několik úkolů a pomocí kouzelného klíče složit správné zaklínadlo. I když to nebylo jednoduché, všem se to povedlo a všichni mohli projít za hradby hradu, kde na ně čekalo malé strašidelné překvapení.

M. Svobodová (vychovatelka III.oddělení ŠD)

20181031_135501_HDR.jpg

20181031_135628_HDR.jpg