Zápis do 1. třídy > Akce > Akce školy - archiv > 2017/2018 > Florbalový turnaj Holice

Florbalový turnaj Holice

V úterý 14. 11. 2017 se v Holicích sešlo 7 týmů z okolních základních škol, aby změřily své síly v již tradičním florbalovém turnaji v rámci XXIV. olympiády mládeže okresu Pardubice. Tým ve složení Vojtěch Vích, Matěj Křičenský, David Piskač, Filip Metelka, Tomáš Vacek, Štěpán Janatka, Radek Šprta a Honza Rybyšar na tomto turnaji samozřejmě nemohl chybět. V podání našeho týmu ovšem o florbal opravdu nešlo. Byl to spíše balet spojený s  dobře promazaným strojem na góly. Kluci s lehkostí baletek pluli po hřišti sem a tam, navzájem si přesně přihrávali, nabíhali si na každou volnou příležitost ke střele, ale zároveň se ochotně vraceli do obrany pomoct skvěle chytajícímu gólmanovi Matějovi. Každého soupeře drtili s nevídaným nadhledem a přesností, o čemž vypovídá celkové skóre 5 výher, žádná prohra, 10 vsítěných gólů a jen 1 inkasovaný.
   Velké poděkování patří nejen nejlepšímu střelci našeho týmu Vojtovi Víchovi, ale samozřejmě celému týmu, který dnes hrál opravdu fantasticky! Zaslouženě proto kluci postoupili z 1. místa do dalšího kola v Pardubicích.

Filip Vlček, vedoucí florbalového kroužku