Hledat

Drobečková navigace

Zápis do 1. třídy > Akce > Akce školy - archiv > 2016/2017 > NBA Junior League 2017

NBA Junior League 2017

Dne 16. 5. se naše škola zúčastnila turnaje NBA Junior League v basketbalu v Pardubicích na Dukle. Turnaje se účastnily 4 školy – naše ZŠ Dašice, ZŠ Dubina, ZŠ Sezemice a ZŠ Nová Paka. První utkání jsme sehráli se ZŠ Dubina poměrem 27:0. Druhé utkání proti nám nastoupila ZŠ Nová Paka. Utkání mělo slibný začátek, ovšem soupeři se rozehráli a nejlepší hráči začali úřadovat. Skóre 34:6 ve prospěch Nové Paky. Našimi střelci byl 2x Jakub Marek a 1x Ondřej Prášek. Poslední utkání jsme odehráli proti ZŠ Sezemice, kdy oba týmy potřebovaly vyhrát, aby mohly pomýšlet na postup. Utkání jsme
rozehráli velmi dobře, po dvou čtvrtinách bylo skóre 8:4 pro Sezemice. Ovšem úvod třetí čtvrtiny jsme nezachytili a soupeři se podařilo odskočit na 28:4. Poslední čtvrtina byla z našeho pohledu nejlepší z celého turnaje. Soupeři jsme nepovolili ani jeden koš a šest jsme jich vsítili. Mezi střelce utkání se zapsal 3x Sean Gaži, 2x Ondřej Prášek, 2x Jakub Imlauf a 1 x Štěpán Bubeník. Nejlepším hráčem našeho družstva v turnaji byl zvolen Ondřej Prášek.

Sestava ZŠ Dašice: Jan Pavlíček, Veronika Pavlíčková, Štěpán Bubeník, Radek Doležal, Sean Gaži, Jakub Marek, Jakub Imlauf, Tomáš Sládek, Monika Nováková, Lucie Jelínková, Dominik Dušánek, Ondřej Prášek