Zápis do 1. třídy > Akce > Akce školy - archiv > 2016/2017 > Vybíjená 2017

Vybíjená 2017

Dne 10. dubna se naše základní škola zúčastnila turnaje ve vybíjené pořádaného DDM Holice. Naši školu reprezentovaly dva desetičlenné týmy, jeden chlapecký a druhy dívčí. Turnaje se mohli zúčastnit žáci narození před 1. 9. 2004.

Chlapecký tým byl ve složení Šprta Radek, Křičenský Ondřej, Runštuk Dominik, Rybyšar Jan, Osyka Steve, Táborský Tomáš, Peterka Lukáš, Gaži Sean, Doležal Radek a Bubeník Štěpán. Turnaje se zúčastnilo dohromady šest chlapeckých týmů, takže se hrálo dvouskupinovým systémem. Naše družstvo se ve skupině utkalo s týmy Gymnázia Holice a ZŠ Býšť. První utkání s Gymnáziem Holice jsme prohráli a čekal nás zápas o postup do semifinále se ZŠ Býšť. Toto utkání chlapci zvládli a bylo jisté, že si zahrají o medaili. V semifinále nás čekal vítěz druhé skupiny, tedy ZŠ Moravany. Utkání chlapci nezvládli a zbyl na ně boj o bronzovou medaili s horším týmem druhého semifinálového boje. Tímto týmem bylo Gymnázium Holice. Utkání o bronz bylo vyrovnané. Chyběl kousek štěstí a chlapci bronz urvali, ale nakonec jsme se museli spokojit s krásným čtvrtým místem.

Dívčí část turnaje byla hrána systémem každý s každým, protože v turnaji bylo pouze pět dívčích týmů. Naše družstvo hrálo ve složení Tabačková Karolína, Bílá Lucie, Dvořáková Lucie, Metelková Veronika, Tycová Aneta, Nováková Monika, Pavlíčková Veronika, Jelínková Lucie, Proroková Lucie a Brychová Eliška. Dívky srdnatě bojovaly s dalšími čtyřmi týmy, ale bohužel se jim nepodařilo zvítězit ani v jednom z těchto utkání. Takže v konečném součtu obsadily 5. místo.

Chtěl bych všem reprezentujícím poděkovat za jejich předvedené výkony a přístup k turnaji.

Lukáš Budínský, učitel TV

IMG_20170410_081236.jpg