Zápis do 1. třídy > Akce > Akce školy - archiv > 2015/2016 > Vánoční florbal 2015

Vánoční florbalový turnaj v Pardubicích 2015

Středa 16. 12. 2015 byla pro dašický florbal nešťastným dnem. S mladšími žáky z II. až V. třídy jsme se vydali do Pardubic na Duklu, kde se konal již tradiční vánoční florbalový turnaj, který pořádá DDM Alfa. Žáci se na turnaj velice těšili. I jejich předturnajová příprava na florbalovém kroužku byla velmi intenzivní, takže věřili v zisk některé z medailí.

První zápas ve skupině, který jsme těsně prohráli s Cholticemi rozdílem jednoho gólu, jsme brali jen jako zahřívací. V dalších zápasech na nás nastoupili velmi silní a o hlavu větší soupeři z Pardubiček a z  Polabin III, kterým jsme bohužel také podlehli. V posledním zápase s družstvem ze Základní školy bratranců Veverkových se nám poměrně vedlo, náš tým byl již pěkně sehraný, hra byla velmi vyrovnaná a výsledek 1:1 tomu také odpovídal. K postupu ze skupiny to bohužel nestačilo, takže jsme jeli smutně domů.

Aby toho ovšem nebylo málo, podařilo se žákům ztratit ručník, peněženku a florbalový míček.

Děkuji všem zúčastněným žákům za snahu a budu jim držet palce v dalších turnajích.

Není důležité vyhrát, ale hezky si zahrát a pobavit se.

Filip Vlček, vedoucí florbalového kroužku