Zápis do 1. třídy > Akce > Akce školy - archiv > 2015/2016 > Florbalový turnaj Holice 2015

Floorbalový turnaj Holice 2015

Je listopad a hráči floorbalového kroužku se konečně dočkali! V Holicích se v úterý 10. 11. konal již tradiční turnaj všech okolních škol tohoto oblíbeného sportu.

K prvnímu zápasu ve skupině jsme nastoupili proti týmu ze ZŠ Roveň, a i když jsme se teprve sehrávali, podařilo se nám vyhrát 2:0. Hned v následujícím zápase, kdy už nám trochu docházely síly, proti nám nastoupili odpočinutí žáci ze ZŠ Moravany. Zápas byl poměrně vyrovnaný a nebýt dvou nešťastných „vlastenců“, tak by konečný výsledek dopadl asi nerozhodně. Nakonec jsme bohužel tedy prohráli 2:4. Před posledním zápasem proti favorizovaným žákům z místní ZŠ Komenského jsme měli dostatek času si odpočinout a nabrat sílu. Samotný zápas byl poté velmi rychlý a hrál se opravdu krásný florbal. Dokázali jsme jako jediný tým vsítit „Komenčákům“ i gól. Bohužel 7 jsme jich ale inkasovali a to nás nakonec posunulo až na 3. nepostupové místo ve skupině.

Všem chlapcům patří velké poděkování za vzornou reprezentaci školy a hezkou florbalovou podívanou.

Filip Vlček, vedoucí florbalového kroužku ZŠ Dašice