Zápis do 1. třídy > Akce > Akce školy - archiv > 2015/2016 > Vítejte, prvňáčci!!

Vítejte, prvňáčci!!

Dne 4. 9. 2015 jsme na naší škole přivítali 27 nových prvňáčků. Následně je mimoni z 9. třídy provedli po škole, kde na zábavných stanovištích plnili úkoly a hráli hry. Zajímavou formou jsme je seznámili s novými předměty, jako jsou angličtina, chemie nebo informatika. Po splnění všech úkolů na každém stanovišti dostali dílek skládanky obrázku naší školy. Poté jsme je odvedli do školní jídelny v novém žlutomodrém kabátě, kde si děti s pomocí mimoňů poskládaly a následně slepily obrázek školy. Následovala dobrá svačina, která všem moc chutnala, a někteří si i přidali. Po svačině byly děti před školní jídelnou slavnostně pasovány na prvňáčky a dostaly drobné školní potřeby.

Víme, že začátky bývají vždy těžké a ve škole tomu není jinak. Budou se muset seznámit s novými zvyky, pravidly, učiteli a spolužáky.

A proto za celou školu chceme popřát novým prvňáčkům mnoho štěstí, úspěchu a spoustu výborných známek.

Také bychom rádi poděkovali prvňáčkům za spolupráci a všem, kteří se na této akci podíleli.

Aneta Bartušková, Veronika Nykodýmová, Jaroslav Straník  (žáci 9. třídy)