Zápis do 1. třídy > Akce > Akce školy - archiv > 2014/2015 > Akce VI. třídy > Pyžamový den

Pyžamový den

Jak vůbec pyžamový den vznikl?

Ta myšlenka vznikla u paní učitelky, usoudila, že asi ne každému se chce tak brzo ráno vstávat. Zrodila se výzva, na které se paní učitelka podílela a poradila se s celou třídou, jak by asi ten pyžamový den měl vypadat a jak by měl probíhat.

Celá třída se do výzvy zapojila a připravila plakáty, které jsme vyvěšovali po nejrůznějších nástěnkách po celé škole, ale vše muselo probíhat v tajnosti. Aby nikdo nezjistil, že výzva vznikla v naší třídě.

Co bylo výzvou?

Výzvou bylo, že komu se nechce ráno vstávat, tak přijde do školy v pyžamu a v něm zůstane po celý den, tedy až do konce školního vyučování.

Bylo to super, i přesto, že probíhalo normální vyučování, bylo to rozptýlení pro celou školu.

Závěrem vyplývá, že polovině školáků i učitelů dělá ranní vstávání velké potíže. Posune se čas prvního zvonění? Uvidíme!

Kristýna Benešová, 6. třída