Zápis do 1. třídy > Akce > Akce školy - archiv > 2014/2015 > Hledání skřítků v podzimním lese

Hledání skřítků v podzimním lese

Ve čtvrtek 9. října jsme se vypravili na výlet za lesními skřítky. Nejprve jsme se stavili v Licibořicích na Babiččině dvorečku. Zde nás přivítala domácí zvířátka a my jsme je pod dohledem naší paní průvodkyně nakrmili a vyzkoušeli si různé hospodářské práce našich prababiček. Po práci na čerstvém vzduchu jsme si pochutnali na svačinkách od maminek a na vlastnoručně umotaných preclíkách. Pak jsme jeli do lesa, kde jsme na zemi i v korunách stromů hledali skřítky. Při této pátrací akci jsme byli úspěšní i ve sběru hub. Přírodniny, které jsme si z lesa přivezli, jsme použili při stavbě domečků pro lesní obyvatele.

Děti 2.A, třídní učitelka Mgr. Květa Ševčíková a asistenti Mgr. Jana Khýnová a Filip Ševčík