III. olympijské hry

    V úterý 24. 6. a ve středu 25. 6. se konal již třetí ročník školního sportovního desetiboje, ve kterém se žáci celé školy mohli utkat v deseti nejrůznějších disciplínách, ať už tradičních, nebo i velmi neobvyklých.

    Počasí nám první den přálo, slavnostní zahájení, zapálení olympijského ohně a prvních 5 disciplín se uskutečnilo venku za příjemného slunečného počasí. Druhý den nám bohužel pršelo, proto se celé sportovní klání přesunulo do budovy školy, ale na výkonech a snaze všech soutěžících to nebylo znát.

Výsledky jednotlivých disciplín:

  Hod obřím míčem           Slalom s vodou
1. Petr Jánský, 8. tř.         1. Vojtěch Veigert, 5. tř.
2. Karel Ďurač, 8. tř.         2. Jan Pačes, 4. tř.
3. Jan Chlost, 8. tř.         3. Lukáš Peterka, 2. tř.
               
  Běh na 50 m           Běh po 4
1. Radek Šprta, 3. tř.         1. Vojtěch Veigert, 5. tř.
2 Dominik Rumštuk, 3. tř.         2. Karel Ďurač, 8. tř.
3. Martin Krajíček, 8. tř.         3. Dominik Branke, 5. tř. 
               
  Hod na cíl           Skok v pytli
1. Magdaléna Karlová, 7. tř.         1. Radek Šprta, 3. tř.
2. Jan Chlost, 8. tř.         2. Steve Osyka, 2. tř.
3. Michal Svatoň, 8. tř.         3. Libor Krpálek, 5. tř.
               
  Hod frisbee           Překážkový běh
1. Ivan Dzhuhan, 8. tř.         1. Dominik Rumštuk, 3. tř. 
2.  Libor Krpálek, 5. tř.          2.  Lukáš Kmošek, 8. tř. 
3.  Vojtěch Rybyšar, 5. tř.          3.  Martin Krajíček, 8. tř. 
               
  Hledání předmětů           Skok do dálky 
1. Přemek Vlasák, 8. tř.         1. Lukáš Kmošek, 8. tř.
2. Vojtěch Rybyšar, 5. tř.         2. Martin Krajíček, 8. tř.
3. Adéla Rousková, 2. tř.         3. Patrik Branke, 8. tř.

 

Nejlepší sportovci školy:

Nejlepší olympionička - I.stupeň Aneta Tycová, 2. tř.
Nejlepší olympionik - I.stupeň Libor Krpálek, 5. tř.
Nejlepší olympionička - II.stupeň Pavlína Tabačková, 7. tř.
Nejlepší olympionik - II.stupeň Karel Ďurač, 8.tř

Další výsledky naleznete zde

   Všem organizátorům, rozhodčím a soutěžícím děkujeme za hezké sportovní zážitky a těm nejlepším samozřejmě gratulujeme.

    Velké poděkování za finanční zajištění olympiády patří opět Sdružení rodičů ZŠ Dašice a panu PharmDr. Tomáši Šilarovi z dašické lékárny, který je velkým sportovním nadšencem a mecenášem.

Děkujeme !

Filip Vlček a Jiří Taichman

vedoucí olympijského výboru ZŠ Dašice

Menu

http://www.zsdasice.cz/index.php?nid=5644&lid=CZ&oid=864176

olej.jpg

plakat-1_4-barevny-b7aac[1].jpg

OVOCE-~1.PNG

logo_les_ve_škole.jpg


ZVONĚNÍ
1. 07.40 - 08.25
2. 08.35 - 09.20
3. 09.40 - 10.25
4. 10.35 - 11.20
5. 11.30 - 12.15
6. 12.25 - 13.10
7. 13.15 - 14.00
8. 14.05 - 14.50

JÍDELNÍČEK

http://www.zsdasice.cz/index.php?nid=5644&lid=CZ&oid=2104176

MĚSTO DAŠICE

www.Dasice.cz