Zápis do 1. třídy > Akce > Akce školy - archiv > 2013/2014 > Technohrátky

Technohrátky

Dne 24. dubna 2014 se žáci osmé třídy zúčastnili projektu Technohrátky ve Vysokém Mýtě. Když jsme dorazili na Integrovanou střední školu ve Vysokém Mýtě, tak jsme se seznámili s obory, které se na škole studují.

Poté jsme se rozdělili na skupiny, které byly rozmístěny po škole. K jednotlivým skupinám byli přiřazeni žáci z třetího ročníku, aby nás doprovázeli po jednotlivých oborech, které jsme měli navštívit. Oborů na škole bylo celkem asi 8.

Když jsme obešli všechna stanoviště, sešli jsme se v tělocvičně. Tam nás čekal kvíz ze všech oborů. Zjišťoval, co jsme se o nich dozvěděli. Za správnost jsme dostávali body. Počet bodů rozhodl, která škola vyhrála. Bylo tam celkem pět škol, s kterými jsme soutěžili. Čekala jsem, že skončíme jako poslední, ale nakonec to bylo krásné druhé místo. Dostali jsme bonboniéru a noviny. Škola, která se umístila na prvním místě, dostala dort.

Dozvěděla jsem se o různých oborech něco nového a zajímavého. Jsem ráda, že jsem tuto školu ve Vysokém Mýtě navštívila.

Tereza Dvořáková, žákyně osmé třídy