Zápis do 1. třídy > Akce > Akce školy - archiv > 2013/2014 > Cesta kolem Evropy za tři dny

Cesta kolem Evropy za tři dny

Letošní projekt Cesta kolem Evropy za tři dny, který se uskutečnil v týdnu před Vánoci, je úspěšně za námi. Navštívili jsme společně mnoho zemí Evropy, zažili úžasnou atmosféru prezentovaných zemí umocněnou osobními prožitky, získali spoustu informací a zkušeností. Přivítali jsme několik výjimečných hostů, kteří pro žáky přichystali zajímavé jazykové aktivity, na nichž si prozkoušeli své dovednosti.

Velké poděkování patří vedení naší základní školy za perfektní organizaci, bez které bychom se neobešli; všem učitelům za výborně odvedenou práci nejen při nácviku představení. Největší obdiv ale získali naši skvělí žáci, kteří se naplno zhostili všech úkolů, překonali nelehké překážky a odnesli si příjemné zážitky.

Doufáme, že v příštím školním roce budeme pokračovat dalším úspěšným projektem. Všichni se na něj velmi těšíme!

Organizátorky projektu

video z projektu zde