Zápis do 1. třídy > Akce > Akce školy - archiv > 2013/2014 > Oslavy svatého Martina

Oslavy svatého Martina

V úterý 12. listopadu jsme si připomněli svátek svatého Martina, který je patronem vojáků, koní, jezdců, hus a vinařů. Pozvání na oslavu, která se konala na zahradě mateřské školy, jsme s radostí přijali. Pohled na svatého Martina v červeném plášti a na bílém koni byl úchvatný. Nejprve ho přivítaly svým vystoupením děti z mateřské školy. I naši prvňáci a druháci svatému Martinovi zazpívali a zarecitovali. Poté následovala ochutnávka rohlíčků, které připravily malé děti. Všichni si na nich velice pochutnali. Školáci přinesli v košíku občerstvení, které upekly naše paní kuchařky. Buchty s povidly měly také velký úspěch. Oslava se vydařila a my děkujeme paní ředitelce mateřské školy za pozvání a doufáme, že se příští rok zase sejdeme.

Prvňáci , druháci a jejich paní učitelky