II. školní olympiáda

      Konec školního roku 2012/13 se pomalu blíží a to je znamení, že je potřeba před odchodem na prázdniny ještě změřit své síly a schopnosti se svými spolužáky ve školní olympiádě.

    V pondělí 24. 6. a v úterý 25. 6. se proto konal již druhý ročník školního sportovního desetiboje, ve kterém se žáci celé školy mohli utkat v deseti nejrůznějších disciplínách, ať už tradičních, nebo i velmi neobvyklých.

    Počasí nám po oba dva dny bohužel vůbec nepřálo, proto se celé sportovní klání konalo v budově školy, ale na výkonech a snaze všech soutěžících to nebylo znát.

Výsledky jednotlivých disciplín:

  Slalomová dráha           Běh do schodů
1. Marek Kubík, 5.tř.         1. Martin Krajíček, 7.A
2. Tereza Škrobalová, 7.B         2. Libor Krpálek, 4. tř.
3. Josef Kubelka, 7.A         3. Jakub Endl, 8. tř.
               
  Orientační běh           Střelba na brankaře
1. Radek Šprta, 2. tř.         1. Václav Šimr, 2. tř.
2 Adéla Čermáková, 8. tř.         2. Pavlína Tabačková, 6. tř.
3. Petr Kmošek, 3. tř.         3. Martina Kovářová, 1. tř. 
               
  Hod granátem           Hod sirkou
1. Tycová Aneta, 1. tř.         1. Jakub Klapka, 7. tř.
2. Křičenský Matěj, 4. tř.         2. Jiří Kučera, 8. tř.
3. Jan Pačes, 3. tř.         3. Jakub Kuchař, 6. tř.
               
  Hod frisbee           Hod mincí
1. Vojtěch Rybyšar, 5. tř.         1. Pavlína Tabačková, 6. tř. 
2.  Nikola Pátková, 8. tř.          2.  Natálie Žídková, 8. tř. 
3.  Martin Krajíček, 7.A          3.  Filip Vaněk, 8. tř. 
               
  Dřepy           Skok do dálky 
1. Věra Krajíčková, 5. tř.         1. Jakub Endl, 8. tř.
2. Martin Krajíček, 7.A         2. Matěj Křičenský, 4. tř.
3. Veronika Metelková, 1. tř.         3. Martin Krajíček, 7.A

 

Nejlepší sportovci školy:

Nejlepší olympionička - I.stupeň Šárka Vinařová, 4. tř.
Nejlepší olympionik - I.stupeň Radek Šprta, 2. tř.
Nejlepší olympionička - II.stupeň Pavlína Tabačková, 6. tř.
Nejlepší olympionik - II.stupeň Martin Krajíček, 7.A

Další výsledky naleznete zde

   Všem organizátorům, rozhodčím a soutěžícím děkujeme za hezké sportovní zážitky a těm nejlepším samozřejmě gratulujeme.

    Velké poděkování za finanční zajištění olympiády patří Sdružení rodičů ZŠ Dašice a panu PharmDr. Tomáši Šilarovi z dašické lékárny, který je velkým sportovním nadšencem a mecenášem.

Děkujeme !

Filip Vlček a Jiří Taichman

vedoucí olympijského výboru ZŠ Dašice

 

Menu

http://www.zsdasice.cz/index.php?nid=5644&lid=CZ&oid=864176

olej.jpg

plakat-1_4-barevny-b7aac[1].jpg

OVOCE-~1.PNG

logo_les_ve_škole.jpg


ZVONĚNÍ
1. 07.40 - 08.25
2. 08.35 - 09.20
3. 09.40 - 10.25
4. 10.35 - 11.20
5. 11.30 - 12.15
6. 12.25 - 13.10
7. 13.15 - 14.00
8. 14.05 - 14.50

JÍDELNÍČEK

http://www.zsdasice.cz/index.php?nid=5644&lid=CZ&oid=2104176

MĚSTO DAŠICE

www.Dasice.cz