Malá kopaná

Dne 19. 4. 2012 jsme se zúčastnili turnaje v malé kopané, který se konal na hřišti v Sezemicích. Turnaj byl určen pro žáky 8. a 9. tříd. V prvním zápase jsme se utkali s domácím celkem. Po dvou hrubých chybách v rozehrávce jsme inkasovali dvě branky, a protože jsme nedokázali žádnou vsítit, byly po tomto utkání karty jasně rozdány. Pokud jsme chtěli pomýšlet na postup, museli jsme všechna následující utkání vyhrát. Dalším soupeřem byla Dolní Roveň. V utkání jsme se brzy ujali vedení a diktovali tempo zápasu. V druhém poločase se soupeři podařilo vyrovnat, ale naši borci vzápětí odpověděli a ujali se vedení 2:1. V posledních minutách Roveň neproměnila jasnou šanci a my z protiútoku upravili na konečných 3:1. Čekal nás poslední zápas s týmem Moravan. Nastupovali jsme jako favorité a svoji roli také potvrdili, když jsme po hladkém průběhu celého zápasu soupeři nadělili pověstné „búro“, tedy 5:0. Cíl splněn, postoupili jsme do Pardubic na PAMAKO.