Zápis do 1. třídy > Pro rodiče > Sběr

Sběr

1. Kaštany a žaludy
  • každé pondělí ráno od 7:10 do 7:30 hod. po celý podzim
  • kaštany a žaludy poskytujeme myslivcům z Vysokého Chvojna na dokrmování zvěře
  1. Papír
  • sběry se uskuteční 4x ročně při několikadenních sběrových akcích
  • zapůjčený kontejner bude před budovou školy dostupný na 3-5 dní; odevzdat papír může kdokoli (i široká veřejnost)
  • žáci se mají možnost zapojit do celoroční soutěže o nejlepšího sběrače papíru
  • sbíráme primárně noviny, časopisy, letáky, vnitřky knih bez tvrdých vazeb! Balíčky musí být svázané provázkem, nikoliv izolepou.
  1. Hliníkové nápojové plechovky (od energy drinků, piva, Birell ochucených nápojů apod.)
  • sběr bude probíhat ve sběrové dny společně s papírem (v kontejneru na ně bude speciální krabice/ pytel)
  • vhazovat je lze ale i do speciální nádoby ve vestibulu školy
  1. Tužkové baterie
  • sběrné krabice (zelené barvy) jsou ve vestibulu školy
  1. Drobný elektroodpad (rychlovarné konvice, tyčové mixéry, žehličky apod.)
  • červená popelnice je ve vestibulu školy
  1. Použité tonery z tiskáren
  • lze odevzdat v kabinetu ve 2. patře panu uč. Vlčkovi
  • škola je zasílá do denního stacionáře Slunečnice v Pardubicích na podporu lidí se zdravotním postižením