Zápis do 1. třídy > Akce > Akce školy - archiv > 2010/2011 > Maškarní a masopustní veselí

Maškarní a masopustní veselí

V pátek 4. března, stejně jako v Rio de Janeiru, nám ve škole propuklo karnevalové veselí. Organizace se ujali žáci deváté třídy pod vedením paní učitelky Věry Machtové. Pro všechny žáky 1. stupně připravili pěkný program na třech stanovištích.

Postupně jsme navštívili učebnu přírodopisu, kde jsme se dozvěděli o historii masopustu a shlédli průvod masek. V učebně hudební výchovy pro nás byla připravena taneční soutěž, poznávání pohádkových postav a malování na nafukovací balonky. V tělocvičně jsme také soutěžili – házeli na cíl, skákali v pytlích, ale také tančili. Na závěr proběhlo vyhlášení a předání cen nejhezčím maskám.

Zatímco v Rio de Janeiru mohli v karnevalovém veselí pokračovat, my jsme ho bohužel museli ukončit, protože nás čekalo týdenní volno. A tak hurá na prázdniny!

Děkujeme žákům 9. třídy a paní učitelce za pěkně připravený program.

žáci 1. stupně a paní učitelky