Zápis do 1. třídy > Akce > Akce školy - archiv > 2009/2010 > Vánoční florbalový turnaj

Vánoční florbalový turnaj

Konec roku je tradičně spojen se školním florbalovým turnajem. Přihlásilo se celkem 12 týmů ze 4. - 9. třídy. V nejmladší kategorii 4. a 5. tříd  prvenství získali "Páťáci" a na dalších místech se umístili "Bílí tygři", "Kostíci" a "Transformeři".

V kategorii šesťáků a sedmáků bylo následují pořadí "Mama Ja Tut", "Andílci", "Potkani" a "Auboti 21". Pořadí v nejstarší kategorii bylo následuijící: "Tozzy band", "Méďové", "Bezejmenní" a Piškoti.

O tom, že florbal není jen chlapecký sport, svědčí i účast celých dívčích týmů.

Obdiv a uznání patří Jiřině Kuriškové, Kamile Daňkové, Aničce Víchové, Alici Hořeňovské, Kristýně Brankové, Lucii Kaplanové, Lucii Faltýnkové, Veronice Teplé, Martině Pavlasové a Nikole Pátkové z páté třídy. Turnaje se zúčastnilo celkem 60 hráčů a hráček.

Nejlepší střelci:

4.- 5.  třída                 Jakub Endl             14 vstřelených branek

6.- 7.  třída                 Michal Buchtele      14 vstřelených branek

8.- 9.  třída                 Michal Nálevka       12 vstřelených branek

Každý hráč si odnesl sladkou odměnu a nejlepší střelci získali florbalový míček.

Poděkování patří všem zúčastněným hráčům a zejména pořadatelům : Alešovi Vinařovi, Martinu Novákovi, Petrovi Stainerovi a Davidu Cabicarovi ze sedmé třídy.

Petr Vaško, vyučující ZŠ