Zápis do 1. třídy > Akce > Akce školy - archiv > 2009/2010 > Turnaj ve vybíjené pro mladší žáky

Turnaj ve vybíjené pro mladší žáky

V úterý 27. října uspořádali kluci z deváté třídy turnaj ve vybíjené pro čtvrté, páté a šesté ročníky. Z každé třídy hrál desetičlenný tým systémem každý s každým .

Vítězem turnaje se stal tým Rychlá rota ze 6.A  ve složení: Pavel Köhler, Tomáš Řípa, Matěj Hubálek, Petr Kořínek, Patrik Špulák, Jan Endr, Dominika Skalová, Daniela Pešková, Kristýna Štrychová a Lucie Pluskalová - blahopřejeme.

Druhé místo patřilo Terminátorům z 5.A, třetí místo obsadili Bílí tygři ze 4.B a na čtvrtém místě skončili Zlatí lvi ze 4.A. Na podzimní prázdniny si každý hráč s  sebou odnášel malou sladkost jako odměnu za dobrý sportovní výkon.

Velký dík patří Honzovi Jarošoví za přípravu turnaje , přiložené  fotky a grafické zpracování diplomů.

Petr Vaško, vyučující ZŠ Dašice