Hrošiáda - jarní kolo

V úterý 26.května 2009 se za krásného slunečného počasí uskutečnilo jarní kolo Hrošiády. Na perfektně připravené hřiště Základní školy v Hrochově Týnci se sjelo 8 škol z okolí, aby poměřilo své síly v běhu na 60 m, skoku do dálky, hodu míčkem a na ve štafetě 4 x 60m.. I naše škola vyslala do bojů o nejcennější kov své borce.

Za mladší žáky nás reprezentovali: Anna Pavlasová, Denisa Špačková, Václav Morávek, Martin Krajíček, Petr Kořínek, Pavel Kohler, Kristýna Štrychová a Markéta Popilková.

Za starší žáky: Jana Řípová, Andrea Kučerová, Jindřich Kadlec, Aleš Vinař, Martina Pavlasové, Lucie Kaplanová, Jakub Říha a Jakub Štěpánek.

A jak to nakonec dopadlo? V mladších žácích jsme obsadili krásné druhé místo a ve starších žácích místo třetí.

Celkové pořadí škol za obě kola (podzimní a jarní):

HROŠIÁDA – ŠKOLNÍ ROK 2008 / 09

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

MLADŠÍ ŽÁCI

PODZIM                                                    JARO

I.         Hrochův Týnec                              I.         Hrochův Týnec

II.        Dašice                                           II.        Dašice

III.       Luže                                             III.        Skuteč-Smetanova

CELKOVĚ                 I.         Hrochův Týnec

II.                Dašice

III.             Luže

STARŠÍ ŽÁCI

PODZIM                                                      JARO

I.         Proseč                                                I.          Proseč

II.        Dašice                                                II.        Chroustovice

III.       Skuteč-Komenského                          III.       Dašice

CELKOVĚ                I.         Proseč

II.                Dašice

III.             Hrochův Týnec a Luže

Všem soutěžícím děkuji za krásný sportovní zážitek a gratuluji k nádhernému umístění.

.

Filip Vlček, vyučující ZŠ Dašice